Registrace na Amazonu

Předtím, než začneme nakupovat na Amazonu, měli bychom si vytvořit náš účet, prostřednictvím kterého budeme následně nakupovat dané zboží. Jakmile přijdeme na web Amazonu, můžeme vidět několik důležitých prvků, jako je hlavička webu nebo celková nabídka. Velkou výhodou Amazonu je, že nám nabízí mnoho pokročilých filtrů, které zanedlouho rádi využijeme.

Pro začátek nás však bude zajímat zejména hlavička, na které nalezneme ihned pod vyhledávací lištou odkaz s nápisem Account&Lists, na který když najedeme, objeví se nám velké okno s velmi širokou nabídkou funkcionalit. Z těchto všech funkcionalit nás však pro začátek bude zajímat pouze hlavní velké tlačítko s nápisem Sign in. Toto tlačítko také budeme využívat vždy v budoucnu, když se budeme chtít přihlásit k našemu účtu.

registrace na Amazonu-1

Po kliknutí na dané tlačítko se dostaneme na přihlašovací obrazovku, na které můžeme ve spodní straně boxu naleznout šedé tlačítko s nápisem Create your Amazon account. Toto tlačítko nás přivede na velmi jednoduchý registrační formulář, kde nám bude stačit vyplnit pouze jméno, email a heslo k tomu, abychom mohli založit náš Amazon účet a vrhnout se tak do víru nakupování.

registrace na Amazonu-2

4 odpovědi na “Registrace na Amazonu”

  1. Dobrý den,
    jak múžu nakupovat po registraci a založení ůčtu. Web požaduje amazon kartu. Děkuji B.P.

    1. Dobrý den. Není to již spíš platební karta? Na Amazon.de jsme již nakupovali mnohokrát a nikdy to po nás Amazon kartu nechtělo. Maximálně platební kartu (ale můžete platit i jinýmy způsoby).

  2. Rada bych přes amazon.cz nakupovala, jsem dlouholetý zakaznik přes amazon konto.de. Co je pro mne vyhodnejsi nakupovat přes cz nebo de amazon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *