Amazon Prime

Kromě obchodní činnosti se Amazon zabývá poskytováním všemožných služeb svým zákazníkům, pro které se Amazon stal nejen oblíbeným internetovým obchodem, ale také životním partnerem, který je doprovází na každém kroku. Díky prémiové službě Amazon Prime můžeme získat velké množství výhod a začít tak využít mnoho zajímavých funkcí a služeb Amazonu. Prostřednictvím tohoto prémiového účtu můžeme získat možnost exkluzivního přístupu k filmům, seriálům, hudbě, Kindle knihám, originálním hudebním albům a také neomezenému úložišti fotografií. Pojďme si povědět něco více o této skvělé funkci, kterou můžeme začít hojně využívat také my.

Rychlá a bezplatná doprava

Jednou z výhod samotného Amazon Prime je možnost velmi rychlé a bezplatné dopravy, vztahující se na téměř 50 000 000 kusů nabízeného zboží. V rámci Prime dopravy si můžeme vybrat z dvouhodinové, denní nebo dvoudenní dopravy zboží. Zapomněli jste na něčí narozeniny a potřebujete rychle objednat dárek? Žádný problém! S Amazon Prime dopravou si můžete nechat zboží doručit do dvou hodin až k vám domů.

Stálý přístup k velkému množství filmů a videí

Patříte mezi milovníky Top Gearu, které zasáhla nečekaná ztráta oblíbené herecké trojice Hamonda, Maye a Clarksona? Poté jistě více, že známá trojice aktivně natáčí nové díly Grand Tour právě pod produkcí společnosti Amazon.

Kde jinde byste chtěli naleznout lepší, zajímavější, kvalitnější a hlavně širší přístup k oblíbeným filmům a seriálům, než právě na Amazon Prime? Dopřejte si spokojené chvíle s vaší oblenou automobilovou trojicí a streamujte online obsah do všech vašich elektronických zařízení, ať již televize, počítače nebo tabletu. Tisíce kvalitních filmů a seriálů tak čekají jenom na vás.

Více jak dva miliony písniček

Mimo široký výběr filmů můžeme v rámci Amazon Prime naleznout také velmi rozsáhlou nabídku písniček a alb, kterých zde můžeme naleznout na dva miliony. Ať již patříte mezi milovníky jazzu, metalu, rapu, klasické hudby nebo třeba rock’n’rollu, na své si zde přijde každý.

V rámci jednoho účtu tak můžete bezplatně poslouchat tisíce oblíbených skladeb každý den bez nutnosti sledování nepříjemných reklam. Všechny oblíbené písničky na jednom místě můžete naleznout na Amazon Prime.

Twitch Prime

Milujete počítačové hry? Získávejte každý měsíc přístup k zajímavým hrám nebo slevám na různé počítačové hry. Kromě samotného přístupu získáte také přístup k Twitch účtu, ke kterému získáte zajímavé postavy, vozidla a vylepšení pro všechny skvělé hry od Twitch. V rámci jednoho prémiového účtu si můžete užít velké množství zábavy, o které se vám doposud ani nesnilo.

Všechny fotky na jednom místě

Máte rádi focení a chcete mít bezpečně uloženy všechny fotky, ke kterým můžete mít přístup odkudkoli? V takovém případě také jistě oceníte možnost neomezeného cloudového úložiště fotek, na které můžete sdílet tisíce vašich oblíbených fotografií. Nejenom, že můžete ušetřit značné peníze za fyzická datová úložiště, navíc však získáte kvalitní zálohu, u které se již nebudete muset obávat nechtěné ztráty svých fotografií.

Líbí se vám možnost, že byste mohli denně využívat všech těchto zajímavých služeb, které jsou obsaženy v rámci prémiového účtu Amazon Prime? Poté vás jistě může zajímat také cena, která činí 10,99$ měsíčně, tedy přibližně 270Kč. Jedná se o cenu, která není nikterak přehnaně vysoká, ale za kterou můžeme získat opravdu celou řadu kvalitních služeb, které jistě ocení každý nadšenec chytrých řešení 21. století.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *