Amazon Kindle

Amazon Kindle nese hned celou řadu nesporných výhod. Jednou z nich je jeho velmi nízká hmotnost, která se může rovnat běžnému chytrému telefonu nebo tabletu, jemuž je také velmi podobný svou velikostí. Na rozdíl od nich však disponuje odlišnou formou zobrazování a vykreslování obsahu, které je mnohem šetrnější k našim očím, které nejsou oslňovány svítícími pixely monitoru, díky čemuž ani po dlouhém čtení netrpíme nepříjemnou únavou očí.

Kindle obsahuje širokou škálu zabudovaných funkcí, se kterými se může stát oblíbeným společníkem, ať již jezdíme denně vlakem do práce, nebo se chystáme na dovolenou. Základní funkcí je samozřejmě možnost čtení knih, kterých si do zařízení můžeme uložit hned několik desítek. S jistotou se tak můžeme vydat na dlouhé cesty, aniž bychom museli s sebou tahat mnoho těžkých knih. Ušetříme tak nejenom značnou hmotnost našeho zavazadla, ale také místo, které můžeme efektivněji využít, neboť samotný Kindle jednoduše strčíme do každé kapsy.

Přestože se jedná o čtečku knih, Kindle nám poskytuje mnohem více, než pouhou možnost procházení elektronických knih, se kterou se běžně můžeme setkat u konkurenčních výrobků. Díky vestavěnému systému je možné na zařízení hrát také jednoduché hry, se kterými si můžeme zkrátit naše dlouhé chvíle, například při čekání na vlak nebo autobus. Jedná se o poměrně jednoduché, ale zábavné hry, při kterých se můžeme jednoduše odreagovat po dlouhodobém čtení našich oblíbených románů.

Milujete komiksy a manga? Poté jistě oceníte funkci Mangle, s pomocí které si můžete pohodlně prohlížet všechny vaše oblíbené komiksy, ať již půjde o Supermana, Spidermana, Batmana, Deadpoola nebo mnoho dalších. Díky této jednoduché aplikaci můžete do čtečky uložit také celou řadu komiksů, které můžeme jako jednotlivé obrázky pohodlně procházet.

Kromě běžných funkcí, určených pro čtení, nám také Kindle nabízí velmi širokou nabídku užitečných funkcí, jakými je například vestavěný MP3 přehrávač, překladač, internetový prohlížeč, navigace, nebo třeba diktafon. Všechny tyto užitečné funkcionality můžeme u Kindle efektivně využít také pro naši práci, čímž se z obyčejné čtečky knih může rázem stát velmi užitečný každodenní pomocník.

Potřebujete si nutně poznamenat nějaký název, datum nebo poznámku, ale nemáte u sebe žádný zápisník, do kterého byste si mohli danou informaci poznamenat? Ani to není pro Kindle žádný problém, neboť dopuje také zápisníkem poznámek, do kterého můžeme ukládat všechny potřebné poznámky, nebo také klidně psát básničky. Jak můžete sami vidět, toto jednoduché zařízení v sobě ukrývá hned několik velmi užitečných funkcí, díky kterým si jej můžete zamilovat podobně jako miliony dalších spokojených uživatelů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *